SEO Optimizacija

SEO optimizacija – tai ne kas kita, kaip Jūsų įmonės internetinės svetainės iškėlimas Google paieškos rezultatuose. Google internetinė svetainė yra pats populiariausias internetinis puslapis pasaulyje, kuriuo kasdieną naudojasi milijonai lankytojų, siekdami ne tik susirasti jiems reikiamą informaciją, bet ir surasti įmones bei jų svetaines, kurių paslaugos juos domina. Be abejo, joks interneto lankytojas nesivargina skaityti po paieškos rezultatų antraštėmis pateiktas tekstų ištraukas iš siūlomų puslapių, o tiesiog žiūri visus puslapius iš eilės, kol randa jiems tinkančias paslaugas ar informaciją, todėl jūsų įmonės internetinio puslapio vieta Google paieškos rezultatų lentelėje yra itin svarbi ir gali būti pačia geriausia reklama jūsų įmonei. Žinoma, pats puslapis lentelės viršuje neatsiras, ŠIAM DARBUI ESAME MĘS! Jūsų svetainę ar elektroninę parduotuvę ne tik pastebės daugiau interneto vartotojų, bet jos vieta lentelėje jiems parodys, kad jūsų paslaugomis jau naudojasi ir pasitiki daugybė kitų vartotojų bei klientų.

 Darbo su mumis privalumai

Mūsų paslaugų kaina yra bemaž mažiausia Lietuvoje!

Mūsų dėka, Jūsų svetainė taps ne vien Jūsų reprezentaciniu įvaizdžiu, bet ir padidins Jūsų verslo augimą Lietuvos ir/ar užsienio mąstu.

Mūsų sukauptos žinios ir patirtis, leidžia mums pasiųlyti Jums ypatingai geras sąlygas.
Tik sąžiningi ir patikimi metodai

Savo darbo procese naudojame tik patikimas priemones siekiant geriausių rezultatų, kas lemia ilgą ir stabilų pozicijų išsilaikymą paieškos sistemose.
Kaip mes dirbame

1. Studijuojame Jūsų ir konkurentų verslo sritį.
2. Parenkame ir deriname žodinių frazių sąrašą optimizavimui.
3. Atliekame projekto paieškos auditą, šaliname aptiktas klaidas.
4. Sukuriame svetainės vystymo strategiją, ruošiame darbų planą.
5. Optimizuojame puslapius pagal paieškos sistemų reikalavimus.
6. Parenkame kokybiškus resursus.
7. Vykdome techninį palaikymą ir projekto vystymą.
8. Reguliariai teikiame ataskaitas apie pasiektus rezultatus.
Terminai ir garantijos

Tinklapio vystymo paieškos sistemose terminas priklauso nuo paieškos užklausų konkurencingumo ir esamos Internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės būklės.
SEO optimizavimo paslaugų kaina

Vystymo kaina skaičiuojama individualiai kiekvienam projektui ir priklauso nuo raktažodžių kiekio ir jų konkurencijos laipsnio.
Plačiau apie svetainės paieškos vystymą

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) – tai veiksmai, skirti pritraukti potencialių klientų srautą į tinklapį iš paieškos sistemų. Tikslas – užtikrinti, kad Jūsų svetainė atsirastų pirmajame paieškos sistemos rezultatų puslapyje pagal atitinkamus raktažodžius. To pasekoje pritraukiami tiksliniai vartotojai.


Mūsų klientai


imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Užsisakyti paslaugas


Jau apsisprendėte kokia paslauga Jums bus reikalinga? Užpildykite formą ir už 10 min sužinokite kiek kainuos paslaugos atlikimas

Sužinoti kainą
Arba susisiekite su mumis telefonu